Обяви 0 За нас Контакти
Продава 4-СТАЕН
град Стара Загора, Център
118 000 €
230 787.94 лв.

(1 341 €, 2 622.77 лв./m2)
Не се начислява ДДС
История на цената
Публикувана в 19:55 на 27 април, 2026 год.
Обявата е посетена 521 пъти.
Площ:
88 m2
Етаж:
3-ти от 8
Строителство:
Тухла, Въведен в експлоатация 1980 - 1989 г.

Описание на имота:

Продава четиристаен апартамент. Имота е с изложение изток-запад на трети етаж в сграда с асансьор. Състои се от всекидневна, кухня, две спални, санитарен възел, баня и две големи тераси. Опции за преустройства. Без съвременни подобрения. Отлична локация в южния център. Паркинг пред блока. Към имота принадлежи и мазе. За повече информация и огледи: 0899857782
Особености
Тухла
За контакт:
0899857782

Този имот се предлага само на частни лица
Агенция:
РОЯЛС ЕСТЕЙТ
0883458093
РОЯЛС ЕСТЕЙТ logo
Медал за прослужено време
В imot.bg от 2009 г.
royalsestate.imot.bg
Адрес:
област Стара Загора, гр. Стара Загора, ул. Хаджи Димитър Асенов 87, ет. 7, офис 3
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕ
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕТО

Продава 4-СТАЕН
град Стара Загора, Център
Обява: 1d177730892823776

118 000 €
230 787.94 лв.
История на цената
(1 341 €, 2 622.77 лв./m2)

Не се начислява ДДС
ЗАПАЗИ ОБЯВАТА

Местоположение: град Стара Загора, Център

Допълнителни данни за имотите в района и сравнение с други райони

Покажи

Период

и 5 месеца

* Средните цени са определени чрез медианна стойност